Otvárame nový showroom

V Bratislave už netrpezlivo čakáme na otvorenie nového obchodného centra New Living Center na Rožňavskej ulici, kde si zákazníci budú môcť nájsť všetko pre svoj nový domov.

Rozhodli sme sa, že aj my chceme našim klientom ukázať nové dizajnové kúsky od našich dlhoročných partnerských výrobcov a poskytovať pohodlie kompletného výberu všetkých súčastí interiéru na jednom mieste.

V našom novom showroome nábytku nájdete talianske šatníky, spálne, jedálenské stoly a stoličky, dizajnové nadčasové sedačky v látke aj v koži, kreslá a mnohé doplnky. Súčasťou showroomu je aj malé kuchynské štúdio, kde budeme vystavovať talianske moderné kuchyne a samozrejme tvoriť návrhy kuchynských liniek podľa Vašich potrieb a predstáv.

 

 

 

Okrem nábytku pre bytové interiéry pripravujeme aj expozíciu kancelářského nábytku a stoličiek a iných zaujímavých noviniek zo sveta kancelárskeho dizajnu.

 

 

Veľkou výhodou New Living Center je funkčné spojenie s dodávateľmi kúpeľní a podláh na jednom mieste, a tak si na jednom mieste môžete vybrať všetko a naši architekti Vám to spolu doladia tak, aby bol Váš domov presne podľa Vašej chuti.

 

Tešíme sa na Vašu návštěvu

Team Ekoma design

 

SaveSave

SaveSave

SaveSave