Realizácia interiéru

Pri realizácii na kľúč zabezpečíme harmonogram prác, koordináciu remeselníkov a dohľad v cene realizácie. Pracujeme s overenými remeselníkmi a dodávateľmi, takže výsledok zodpovedá kvalite našich zrealizovaných projektov.

Realizácia a stavebný dozor

cena dohodou

KOMPLETNÉ ZARIADENIE INTERIÉRU NA KĽÚČ

Výroba, dodávka a montáž podľa odsúhlaseného projektu. Montáž podľa požiadaviek klienta (v prípade business priestorov prispôsobenie sa jeho prevádzkovým, úradným hodinám, resp. špeciálne požiadavky ako montáž non-stop večerné, nočné, víkendové smeny), v prípade bytových priestorov taktiež maximálne zohľadnenie potrieb klienta.

INŠTALÁCIE

V prípade kancelárskych interiérov Inštalácia výpočtovej techniky – v prípade využitia vedenia kabeláže v nábytkových systémoch asistencia pracovníka EKOMA design zaistí bezproblémové a profesionálne inštalácie káblov nábytkovými zostavami.

ATYPICKÉ VÝROBKY

Výroba atypických prvkov interiérov – na základe požiadaviek klienta je samozrejmou súčasťou pri riešení projektov. Všetky kvalitatívne štandardy atestovaných typových produktov (rovnako ako používané výrobné technológie a materiály) sú zhodné i pri výrobkoch atypických.

  • Zabezpečená výroba atypových produktov aj priamo na Slovensku.
  • Zabezpečenie upratania a vyčistenia priestorov.

Už uskutočnené realizácie na mieru si môžete pozrieť tu