Realizácia interiéru

Premeniť návrh na realitu je naša obľúbená časť. Realizujeme interiéry na kľúč podľa návrhu. Naši klienti tak nemusia mať s prerábkou svojho priestoru žiadne starosti. Pri realizácii na kľúč zabezpečíme harmonogram prác, koordináciu remeselníkov a dohľad v cene realizácie. Pracujeme s overenými remeselníkmi a dodávateľmi, takže výsledok zodpovedá kvalite našich zrealizovaných projektov. Radi doplníme interiéry materiálmi, nábytkom, osvetlením a dekoráciou tak, aby vyhovovali potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov.

Realizácia a stavebný dozor

cena dohodou

KOMPLETNÉ ZARIADENIE INTERIÉRU NA KĽÚČ

Výroba, dodávka a montáž podľa odsúhlaseného projektu a požiadaviek klienta. V business priestoroch sa radi prispôsobíme jeho prevádzkovým, úradným hodinám, resp. špeciálne požiadavky, ako montáž non-stop večerné, nočné, víkendové smeny. V bytových priestoroch taktiež maximálne zohľadníme potreby a požiadavky klienta.

INŠTALÁCIE

Inštalácia výpočtovej techniky v kancelárskych interiéroch – v prípade využitia vedenia kabeláže v nábytkových systémoch asistencia pracovníka EKOMA design zaistí bezproblémové a profesionálne inštalácie káblov nábytkovými zostavami.

ATYPICKÉ VÝROBKY

Výroba atypických prvkov interiérov na základe požiadaviek klienta, je samozrejmou súčasťou pri riešení projektov. Všetky kvalitatívne štandardy atestovaných typových produktov sú zhodné i pri výrobkoch atypických. Taktiež používame rovnaké výrobné technológie a materiály.

  • Zabezpečená výroba atypických produktov aj priamo na Slovensku.
  • Zabezpečenie upratovania a vyčistenia priestorov.

Už uskutočnené realizácie na mieru si môžete pozrieť tu