Kancelárska stolička inšpirovaná prírodou

Kancelárska stolička inšpirovaná prírodou

Posúvame kancelárie na vyššiu úroveň: Predstavujeme kancelársku stoličku FERN

Aká je kancelárska stolička budúcnosti? Má množstvo vlastností, ktoré nám pomáhajú sedieť pohodlnejšie, dokáže sa prispôsobiť kolegynke, ktorá nie je vysoká aj kolegovi, ktorý so svojimi dvomi metrami zvykol hrávať basketbal. Ako sa jej to darí? Pozrime sa bližšie na kancelársku stoličku FERN.

Stoličky FERN sú inšpirované prírodousú výsledkom dlhoročného výskumu a testovania. Výrobcovia týchto kancelárskych stoličiek zo spoločnosti Haworth & ITO DESIGN si dali záležať najmä na tom, aby sa stolička do kancelárie skvele hodila a dokázala sa prispôsobiť skutočne každému.

Ako sa stolička prispôsobuje?

V prvom rade je možné veľmi ľahko prispôsobiť výšku sedadla tak, aby boli naše nohy ohnuté v pravom uhle. Takto odstránime nepohodlie, ktoré by sa mohlo pri sedení prejaviť. Hĺbka sedadla sa musí tiež prispôsobovať, najmä preto, aby nevznikal zbytočný tlak pod našimi kolenami. Kancelárska stolička FERN má pohyblivé sedadlo, ktoré si môže každý prispôsobiť tak, aby dosiahol maximálne pohodlie.

Ideálnu polohu pri sedení dosiahnete vtedy, ak je medzi ohybom kolena a sedadlom miesto približne na dva palce. Takže bez ohľadu na to, aké dlhé nohy máte, stolička FERN bude pre vás pohodlná. Upraviť si môžeme aj sklon sedadla. Teda uhol medzi prednou časťou, kde máme kolená a zadnou časťou, na ktorej sedíme.

 

Šetrite svoj chrbát a pracujte efektívnejšie

Ďalší tlak, ktorý vyvíjame na naše telo pri sedení, je tlak na chrbát a bedrá. Stolička FERN má funkciu, ktorá taktiež umožní zmeniť množstvo sily, ktorú potrebujeme na to, aby sme mohli oprieť do chrbtovej opierky, keď sa zakláňame. Tento záklon ale môžeme úplne jednoducho zablokovať, aby sa nám počas stretnutia nestalo, že sa „prepadneme“ dozadu. Blokovanie je flexibilné a dá sa prispôsobiť do akejkoľvek polohy. Od úplne vzpriamenej až po príjemnú a takmer oddychovú.

Náš chrbtica má prirodzene tvar písmena S, no pri sedení sa vyrovnáva. Toto môže byť z  dlhodobého hľadiska nepríjemné a nepohodlné, keďže často trávime na stoličke celé hodiny, čo priamo vplýva na naše zdravie. Stoličky FERN ale tento problém vyriešili celkom jednoducho. Podporu, ktorá bude presne kopírovať prirodzený ohyb vašej chrbtice, si môžete ľahko nastaviť. A to rovnako bez ohľadu na výšku postavy. Skvelé, však?

Vyberte si teda pre vaše pohodlie a kanceláriu, v ktorej produktivita rastie pokrokovú stoličku FERN a otvorte dvere do sveta rovnováhy a flexibility. K dispozícii je množstvo materiálov a farebných prevedení stoličiek. Vyskúšať si ich môžete v našom showroome v New Living Center v Bratislave.

 

Tešíme sa na vás.

 

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Kancelárske interiéry