Köenig und Neurath

Köenig und Neurath – nemecká firma

Radi by sme vám predstavili nášho dodávateľa Köenig und Neurath. Popredná značka špecializujúca sa na kancelársky nábytok a izbové systémy má srdce, ktoré bije na zeleno. Ich kancelárske riešenia na mieru treba jednoducho zažiť.

Rodinný podnik Köenig und Neurath bol založený v roku 1925, kedy vyrábali nábytok v stolárskej dielni ručne. To sa postupne zmenilo a dnes firma vyrába v špičkovom výrobnom centre s dostatočnou kapacitou na realizáciu všetkých individuálnych potrieb zákazníkov tak, aby sa to stihlo čo najskôr. Firme však aj po takmer storočí na trhu zostali kľúčové vlastnosti: umiestnenie v Nemecku, inovatívny charakter spoločnosti a nadšenie zamestnancov.

V súčasnosti sa ich výroba sústredí v meste Karben. Okrem piatich showroomov v Nemecku majú medzinárodné pobočky spoločnosti sídlo vo Francúzsku, Anglicku, Švajčiarsku, Rakúsku a Holandsku. Spoločnosť König + Neurath tak spája spoľahlivú kvalitu nemeckej výroby s medzinárodným rozsahom činnosti.

Ochrana životného prostredia je ústrednou témou súčasnosti a spoločnosť König + Neurath sa zaviazala k ekologickému správaniu. Ochrana prírody a udržateľné podnikanie sú kľúčovými aspektmi  podnikovej kultúry, čo ovplyvňuje všetkých zamestnancov a odráža sa to aj na obchodných aktivitách. Dopad spoločnosti na životné prostredie je minimálny. Cieľom značky je obchodný model využívajúci materiály, ktoré je možné recyklovať, aby sa ešte viac šetrili zdroje.

„Udržateľnosť je najvyšším princípom vo všetkých našich obchodných operáciách. Budúcnosť má iba organizácia, ktorá sa stará o budúcnosť.“ To je myšlienka E. Königa, ktorá sa aj nám v Ekome veľmi páči. Sme radi, že spolupracujeme s takto uvedomelou a ekologickou značkou.

V súčasnosti je spoločnosť König + Neurath jedným z najúspešnejších dodávateľov kancelárskeho nábytku a izbových systémov. Baví nás ich dizajn aj orientácia na ekológiu a sme nesmierne radi, že vám môžeme ponúkať výrobky tejto pokrokovej značky.

 

Pozrite si aj iné značky

Značky