Luxusné interiéry: Nazrite do sveta plného dokonalostí

Luxusné interiéry: Nazrite do sveta plného dokonalostí

My v Ekoma design veríme, že luxus sa ukrýva najmä v kvalite. Preto pre vás máme v ponuke kvalitné a skutočne výnimočné bytové doplnky, nábytok, sedacie súpravy aj celé zostavy nábytku do kancelárie, rodinného domu aj do rôznych prevádzok. Luxusné interiéry začínajú jednoduchým rozhodnutím, užívať si kvalitu, ktorú si zaslúžite.

Čo vlastne znamená luxus?

Spoznáte ho podľa pohodlia, ktoré pocítite, keď sa posadíte do kvalitnej sedačky. Zbadáte ho vtedy, keď vaša nová kuchynská linka zažiari. Užijete si ho v momente, keď začnete organizovať svoj nový šatník. Luxus vnímate aj dotykom. Kvalitný materiál je príjemný, zvládne aj náročnejšie zaobchádzanie a užívať ho môže aj niekoľko generácii naraz.

Na vytvorenie luxusného interiéru, ktorý bude zároveň nadčasový budete potrebovať:

  • Kvalitné materiály
  • Detaily z prírody
  • Dostatok priestoru
  • Farebné kontrasty

Tieto súčasti spolu vytvárajú celok, ktorý lahodí takmer všetkým zmyslom. Prečo? Lebo kvalita je o trvácnosti a o tom, že veci, ktorými sa obklopujeme rozprávajú príbehy a obohacujú náš život.

 

Exteriérový nábytok

 

Príjemné posedenie na záhrade, na terase alebo pri bazéne je súčasťou pohodlia, ktoré si užívame doma aj na dovolenke. Kvalitný nábytok do exteriéru so sebou prináša luxus a zároveň funkčnosť. Je odolný voči dažďu, slnku aj iným poveternostným vplyvom.

 

Otvorte dvere do šatníka

 

Luxusný interiér pre vás navrhneme v našom štúdiu. Skutočne výnimočné sú naše šatníky na mieru, voľne stojace šatníky a šatníkové systémy do miestností, ktoré tvoria šatníkovú miestnosť. Pracujeme so slovenskou stolárskou výrobou a talianskymi dodávateľmi šatníkov, aby ste začínali a končili svoj deň v miestnosti, ktorá vám svojim usporiadaním pomôže sústrediť sa a jednoducho nájsť všetko, čo potrebujete.

 

Služby navyše

 

Pri výbere nábytku aj pri navrhovaní celkového vzhľadu interiéru vášho domova alebo prevádzky, začíname pracovať s vašou predstavou, ktorú pretavujeme do reality. Našim cieľom je, aby ste sa u nás cítili príjemne a aby sa všetky vaše požiadavky naplnili do maximálnej možnej miery. Luxusný interiér vznikne spojením vašich predstáv a našich skúsenosti.

Prídeme k vám, zameriame priestor, navrhneme dizajnové riešenie, pomôžeme zorientovať sa na trhu, porozumieť kombinácii materiálov a spoločne s vami vytvoríme miesta, kde budete radi tráviť svoj voľný čas, pracovať alebo zabávať sa s priateľmi. Kontaktujte nás a začnite si užívať svoju vlastnú predstavu o luxusnom interiéri.

 

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Byty a rodinné domy