Paríž SADECC 5.4 – 8.4.2019 – Novinky zo sveta kuchýň - Ekoma

Paríž SADECC 5.4 – 8.4.2019 – Novinky zo sveta kuchýň

Náš dlhoročný dodávateľ kuchynských liniek ARMONY z Talianska predstavil na tohtoročnej medzinárodnej  výstave nábytku SADECC  v Paríži mnoho zaujímavých noviniek a prevedení z oblasti moderného dizajnu kuchýň.

Absolútnou novinkou je materiál je KRION Eco-Active Solid Technology – táto technológia je revolučným skokom vytvoreným spoločnosťou KRION vo svete SOLID SURFACE. Objav novej technológie ECO – ACTIVE dodáva materiálu mnohé nové vlastnosti, založené na prirodzenom fenoméne fotokatalýzy. Výsledkom je inovatívny a na svetovej úrovni výnimočný produkt, ktorý je v harmónii s prírodou, trvácny v čase s priamym pôsobením na kvalitu nášho života.

Ako to funguje? Tajomstvo novej technológie spočíva v implementácii sérii aktivátorov, ktoré boli pre tento účel vyvinuté pre KRION, ktoré dávajú novému materiálu KRION ECO-ACTIVE nové vlastnosti, keď naň dopadá akýkoľvek typ svetla: čistenie vzduchu, antibakteriálne vlastnosti, samočistenie a eliminácia chemických produktov.

Všetky ostatné pozitívne vlastnosti umelého kameňa ostávajú zachované.

Spoločnosť Armony predstavila kuchynskú linku kompletne vytvorenú z tohto inovatívneho materiálu vrátane digestora.

Ďalšou novinkou je zavedenie certifikátu najprísnejšieho certifikátu CARB2 ako štandardu pre celú výrobu. Znamená to, že v kuchyniach Armony je  použitie formaldehydov znížené na minimum, tým sa výroba stáva eko – výrobou.

V stánku Armony boli tiež predstavené rôzne praktické mechanizmy, poličky, skryté do zásteny, kde šikovne skryjete prípadný neporiadok,  nové prevedenia vnútorných mechanizmov v elegantnej šedej farbe, varná doska, ktorá je zároveň digestorom,

Kvôli silnému trendu prepojenia obývačky s kuchynskou linkou boli obývačkové skrinky doplnené o novú koralovú farbu – ktorá je farbou roka 2019.

V našom kuchynskom štúdiu Vám radi osobne všetky novinky zo sveta kuchynských liniek predstavíme a vysvetlíme. Možností ako si zariadiť kuchyňu snov je stále viac a viac.

Tešíme sa na Vás

 

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Byty a rodinné domy