Kvalitná kancelárska stolička

Prečo je dôležité mať kvalitnú kancelársku stoličku?

V kancelárii trávite zvyčajne veľké množstvo času sedením na kancelárskej stoličke. Výber správnej kancelárskej stoličky môže výrazne ovplyvniť váš (nielen pracovný) život. Kvalitná stolička vám dopraje pohodlné a zdravé sedenie. Okrem toho má aj ďalšie výhody. Niektoré z nich vás možno prekvapia.

 

Produktívne pracovné prostredie

Vedeli ste, že správne sedenie zvyšuje produktivitu? Investíciou do dobrej ergonomickej kancelárskej stoličky neurobíte chybu. Práve naopak – doprajete si zdravé sedenie, ktoré bude nakoniec mať vplyv na váš celkový pracovný výkon. Kancelárska stolička môže znížiť počet prestávok, ktoré musíte urobiť z dôvodu nepohodlného sedenia.

A teraz si predstavte, že zariadite celú vašu kanceláriu ergonomickými kancelárskymi stoličkami a podporíte tak efektívnejšiu prácu celého tímu. Všetci sa budú lepšie sústrediť na prácu bez rozptyľovania z nepohodlia. Pracovné výsledky, ktoré dosiahnete na kvalitnej stoličke, vás naozaj prekvapia.

 

Správne držania tela

Možno vás to ešte nenapadlo, ale výber nesprávnej kancelárskej stoličky môže mať škodlivé následky pre vás, vašu produktivitu a napokon aj vaše zdravie. Ak si vyberiete zle, môžete trpieť najrôznejšími zdravotnými problémami, ktoré sa začínajú bolesťami chrbta a hlavy.

Keď sedíte v kancelárskej stoličke, ktorá bola zle navrhnutá, budete sa hýbať a sedieť v nepríjemných pozíciách a pravdepodobne sa budete neustále snažiť nájsť pohodlnejšiu polohu. Zlé držanie tela nielen že prispieva k zlému zdravotnému stavu, ale ovplyvňuje aj celkovú náladu vo vašej kancelárii. Najlepšie kancelárske stoličky povzbudia lepšie držanie a znížia náklady na zdravie.

 

Kvalitná kancelárska stolička zvyšuje pocit šťastia

Štúdie ukazujú, že 86% administratívnych pracovníkov tvrdí, že ich kancelárska stolička je nepohodlná. Ak máte zamestnancov, doprajte kvalitnú kancelársku stoličku, nie len sebe, ale aj svojmu tímu. Všetci sa v práci budete cítiť pohodlne a šťastnejšie. Kvalitná kancelárska stolička je jedným zo spôsobov, ako môžete odmeniť seba a svojich zamestnancov a ukázať im, do akej miery je ich zdravie pre Vás prioritou. Investovanie do dobrej a pohodlnej kancelárskej stoličky je vizitka kvalitnej firmy.

Vzhľadom na množstvo času, ktorý trávime sedením v kancelárskych stoličkách, je dôležité zvoliť kvalitnú kancelársku stoličku, ktorá je dobre navrhnutá, bezpečná a pohodlná. Dobrou správou je, že existujú stovky kvalitných ergonomických kancelárskych stoličiek a tou zlou je, že teraz medzi nimi budete musieť vyberať.

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Kancelárske interiéry