Študentské izby

Študentské izby na mieru: Vytvorte im priestor na učenie

Investícia do vzdelania vašich detí sa vám vráti niekoľkonásobne. Je to v prvom rade o výbere tých najlepších škôl a podporovaní talentov, ale zabúdať nesmiete ani na vhodný priestor doma. Študentské izby na mieru vám pomôžu vytvoriť miesto, kde sa váš študent bude cítiť príjemne a kde objaví všetky svoje skryté túžby a bude môcť rozvíjať svoje talenty či predpoklady.

Nábytok do študentskej izby musí rásť spolu s jej obyvateľom. Mal by mať schopnosť meniť sa a prispôsobovať sa jeho aktuálnym potrebám. U nás ho nájdete na rôznych miestach nášho showroomu a od rôznych značiek alebo si ho dajte vyrobiť na mieru, napríklad od značky moretticompact.

Ako vybrať nábytok do študentskej izby

Napriek tomu, že máte skvelý vkus, vaše deti, študenti, by mali mať pri výbere nábytku zásadné slovo. Priestor, kde sa budú učiť, kde budú tráviť svoj voľný čas, trénovať hru na hudobnom nástroji alebo sa inak kreatívne realizovať, musí v prvom rade vyhovovať im.

Pracujte s farbami, ktoré sa vašim deťom páčia. Pokojne aj s čiernou. Momentálne je veľmi in a pri zvolení správnych doplnkov môže pôsobiť skutočne štýlovo. Jednoducho sa kombinuje napríklad aj so sivou, ktorá pripomína betón. Vytvára tak dokonalú kombináciu a urbanistických vzhľad. Nemusíte sa ale obávať, že bude pôsobiť chladne. Je veľmi príjemná a patrí medzi tie najnovšie a najaktuálnejšie farebné trendy.

Nábytok na mieru aj pre študentov

Tradičné rozmery nábytku nemusia vašim deťom vždy vyhovovať. Preto vám my prinášame možnosť vytvoriť si u nás nábytok na mieru aj do študentskej izby. Každá izba má iný rozmer. Do niektorých sa vojde skutočne štedrý stôl, priestranný a vhodný na čokoľvek. Iné musia nedostatok priestoru kompenzovať poschodovou posteľou. Vtedy je lepšie zvážiť výrobu nábytku na mieru.

Šetriť by ste nemali ani policami, najmä ak máte doma študenta, ktorému pribudne každý mesiac nová kniha. Aj keď nie práve tá školská. Kvalitná stolička znamená lepšiu sústredenosť, rýchlejšie učenie a viac pohodlia. Dnes, keď deti trávia veľa času na internete, potrebujú stoličku, ktorá bude bezpečná a zároveň sa postará o ich zdravý vývoj.

Koľko nábytku študent potrebuje?

Stôl je základ. Ideálny je taký, ktorý môže ešte trošku „povyrásť“, aby sa mohol v budúcnosti prispôsobiť užívateľovi. Potom je tu samozrejme posteľ, ideálne s úložným priestorom na rýchle upratovanie. Skriňa na oblečenie by mala mať vešiakovú aj policovú časť a zabudnúť by ste nemali ani na nočný stolík s lampou na čítanie. Potom sú tu ešte doplnkové police a komody na oblečenie.

Študentská izba na mieru môže obsahovať aj rôzne netradičné kusy nábytku. Napríklad stojany pre hudobníkov alebo maliarov, stojany na bicykle, skateboardy alebo inú športovú výstroj.

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Byty a rodinné domy