Zdravotne nezávadný nábytok pre deti Ekoma

Zdravotne nezávadný nábytok pre deti

Do našich návrhov detských a študentských izieb používame nábytok, ktorý je zdravotne nezávadný a spĺňa všetky európske normy pre ekologickú výrobu. Pri výrobe nábytku sú použité výhradne farby s prímesou striebra, ktoré má antibakteriálne vlastnosti, preto si nemusíte robiť starosti, ak vaše dieťatko nábytok olizuje. Tento nábytok je navrhovaný a testovaný tak, aby ho mohli používať aj veľmi malé deti.

 

 

Všetky kovania použité pri konštrukcii nábytku sú vyrábané a testované spôsobom, ktorý zabezpečuje bezpečné použitie pre deti. Tento detský nábytok poskytuje nesmierne veľa farebných a dizajnových možností a praktických kombinácií ako zariadiť detskú izbu štýlovo, zdravo, prakticky a ekologicky. Zaujímavé riešenia detských poschodových postelí, úložných priestorov v schodíkoch a pod posteľami sú skvelou príležitosťou ako vytvoriť vašim deťom útulné a praktické skrýše, najmä ak pre detskú izbu nezostáva v byte tá najväčšia izba.

 

Vysoká funkčnosť a bezpečnosť

Okrem príjemného dizajnu sa nábytok vyznačuje aj vysokou funkčnosťou a bezpečnosťou. Disponuje množstvom praktických detailov, ako sú rôzne zábrany na posteliach, či mechanizmus, ktorý umožňuje ustlať poschodovú posteľ bez toho, aby ste museli vyjsť hore po schodíkoch.

Rôzne skryté poličky, šuflíčky, a úložné systémy pre všetky poklady vašich detí sú pevnou súčasťou každej kolekcie.

Ak potrebujete navrhnúť či zariadiť detskú alebo teenagerskú izbu, príďte sa poradiť s našimi architektmi do nášho nového showroomu.

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Byty a rodinné domy