Dizajnér ako darček na Vianoce!

Aj vy máte pocit, že obdarovať vašich blízkych je každým rokom ťažšie? Máme pre vás netradičné riešenie. Darujte pod stromček služby dizajnéra Ekoma.

Vianočný darček, s ktorým potešíte

Každý má u seba v interiéri alebo v exteriéri miesto, ktoré by chcel vynoviť, vylepšiť alebo premeniť. Možno bude mať váš blízky záujem o vstavanú skriňu na mieru alebo prerábku celej miestnosti. Možností je veľa. V každom prípade – dizajnérom potešíte vždy.

Darček, ktorý bude robiť radosť dlhodobo

Dizajnér nie je darček, ktorý po sviatkoch skončí zapadnutý prachom. Naopak. Darček poteší pod stromčekom. Neskôr bude samotný proces spolupráce pri vytváraní návrhu pre obdarovaného veľkým zážitkom a po realizácii návrhu bude vaša milovaná osoba mať u seba doma miesto, ktoré mu bude vždy pripomínať vás a váš špeciálny darček. Zakaždým, keď bude relaxovať v novej miestnosti alebo využívať nábytok na mieru, spomenie si na vás a na originálny darček, ktorý ste mu darovali na Vianoce.

Skutočné prekvapenie

Ukážte svojim blízkym, že ich počúvate a chcete im dopriať niečo špeciálne. Ukážte im starostlivosť a lásku. Služby dizajnéra sú zážitok, ktorý si množstvo ľudí počas svojho života vôbec nedopraje, a pritom je to skvelý zážitok a veľká pomoc. Dizajn na mieru je darček, ktorý naozaj nikto nečaká, a preto je prekvapenie zaručené.

Ako môže vyzerať váš Ekoma darček? Je to len na vás. Zamyslite sa nad tým, čo by váš blízky potreboval. Kontaktujte nás a spolu pripravíme veľké vianočné prekvapenie na mieru.

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Byty a rodinné domy