Nový showroom Ekoma design a.s.

Nový showroom: Individualita a profesionalita návrhu interiéru

S otvorením nového showroomu s nábytkovou radou “Start” prichádza revolúcia v prístupe k zariaďovaniu interiérov. Naša certifikovaná spoločnosť zdôrazňuje kvalitu, spoľahlivosť a osobný prístup ku každému zákazníkovi. Sme hrdí na to, že spĺňame najprísnejšie svetové normy a v medzinárodných súťažiach sme si vybudovali rešpekt vďaka našej starostlivosti o životné prostredie a dôrazu na kvalitu.

Kvalita, individualita a profesionalita

Nový showroom s nábytkovou radou  “Start” ponúka možnosť vidieť nábytok a interiérové doplnky, ktoré neodrazia len osobnosť vášho domova, ale aj váš životný štýl. Náš základný balík služieb zariadenia interiérov na bývanie, od návrhu až po realizáciu na kľúč, ponúka široké spektrum možností. V našom showroome nájdete nábytok na mieru, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a prístupnou cenou.

Špecializovaný tím a zelený prístup

Naša spoločnosť má k dispozícii špecializovaný tím, ktorý je pripravený poskytnúť individuálne poradenstvo a prístup pre každého klienta. Sme hrdí na naše certifikované produkty s poskytovaním záručného aj pozáručného servisu. Okrem toho sme nositeľom zeleného certifikátu PEFC a dodávame produkty z udržateľných zdrojov.

Náš servis vám otvára nové možnosti

Naše dva showroomy nábytku sa rozprestierajú  650 m2 priestoru, kde si môžete detailne pozrieť našu širokú ponuku sedačiek, kresiel, jedálenských stolov a stoličiek, konferenčných stolíkov a rôznych doplnkov do interiéru. Navyše, sme pripravení poradiť vám pri výbere spotrebičov a sme dlhodobými partnermi značiek ako Elektrolux, AEG, Whirpool, Liebherr či Miele.

Výber materiálov a kuchynské štúdio

U nás nechýba ani možnosť zvoliť si materiály, ktoré vám najviac vyhovujú. Naša cenová ponuka je vytvorená na základe individuálneho výberu každého klienta, zohľadňujúc konkrétne materiály, farby a aktuálne ceny. Okrem toho, si môžete vychutnať návštevu nášho kuchynského štúdia s vystavenými kuchynskými modelmi a vzorkami všetkých dostupných materiálov pre dvierka, pracovné dosky, drezy a batérie.

Veríme v jedinečnosť každého domova a angažujeme sa v poskytovaní komplexných služieb, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám. Sme presvedčení, že váš domov je miestom, kde sa rodia spomienky a preto sa angažujeme v každom kroku, aby sme vám pomohli vytvoriť priestor, ktorý zodpovedá vašim očakávaniam a vyjadruje vašu jedinečnosť. V našom showroome “Start” neponúkame len nábytok a doplnky, ale skutočné životné prostredie, ktoré vás inšpiruje a vyhovuje vašim potrebám. Tešíme sa na vašu návštevu v našom showroome a na možnosť spoločne vytvoriť pre vás domov, ktorý presne vyhovuje vašim predstavám a potrebám.

Navštívte nás v New Living Center V Bratislave a dajte nám šancu ukázať vám, ako môže byť váš domov miestom, kde sa spája kvalita, štýl a pohodlie.