SHOWROOM

Navštívte nás. V našom showroome bytového a kancelárskeho nábytku v New Living Center si môžete pozrieť a vyskúšať sedačky, stoličky, kreslá, jedálenské stoly,knižnice, vstavané aj voľne stojace šatníky a šatníkové systémy, stolíky, doplnky, tapety, koberce, svietidlá, kuchynské linky ale aj kancelársky nábytok, kancelárske stoličky, akustické paravany, akustické systémy a mnoho iného. Naša ponuka je veľmi široká a máme nábytok v rôznych cenových úrovniach. Veľkou výhodou je, že naše štandardy kvality sú rovnaké pri všetkých cenových úrovniach.

Naši architekti a dizajnéri sa Vám budú radi venovať, preto ak chcete riešiť Vás interiér Vás prosíme o zarezervovania si konkrétneho termínu online, telefonicky, emailom. V showroome máme k dispozícii farebné škály materiálových a farebných vzorkovníkov pre jednotlivé druhy nábytkov. Radi Vám pomôžeme vytvoriť tú správnu materiálovú a farebnú kombináciu pre Váš interiér.

Ponúkame Vám kompletné služby od návrhu až po realizáciu Vášho interiéru na kľúč. Či už ide o zariaďovanie celého interiéru alebo potrebujete vyriešiť niektorú jeho časť. Po viac ako 28 ročných skúsenostiach na trhu spĺňame a sme vlastníkmi kompletnej certifikácie pre všetky oblasti našej práce a produktov.

Sme tu pre Vás a radi s Vami vytvoríme a zrealizujeme Váš vysnívaný interiér.

Pripravili sme pre Vás vzorový byt projektu Eurovea
v New Living Center na Rožňavskej 4 v Bratislave.

OBJEDNAJTE SA

Naši architekti Vám radi poradia a pomôžu so zariaďovaním Vášho interiéru. Najlepšia voľba je objednať sa na konkrétny termín.

Dohodnúť stretnutie

Tešíme sa na Vás.

TELEFÓN
+421 910 809 990

New Living Center
Rožňavská 5303/4, Bratislava