PROFIL SPOLOČNOSTI

Pôsobíme na trhu s nábytkom od roku 1995. Postupne sa z nás stala spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné riešenie interiérov ako sú rodinné domy a bytové interiéry, kancelárske priestory, hotely, reštaurácie, kongresové sály až po rôzne rezidenčné projekty.

Riešime kompletne celé interiéry alebo iba časť interiéru, podľa toho, čo si zákazník želá.

Pri realizácii interiérov používame nábytok od renomovaných zahraničných výrobcov nábytku a prvky na mieru potrebné pre daný interiér vyrábame na Slovensku. Zahraničných výrobcov oficiálne zastupujeme na Slovensku ako autorizovaný predajca.

Pracujeme aj ako kuchynské štúdio, ktoré rieši 2D a 3D návrhy kuchynských liniek pre našich individuálnych zákazníkov ako aj veľké dodávky kuchýň pre rezidenčné projekty ako napríklad projekty Hlboká, Panorama City, Stromová, Zuckermandel, Fuxova, Klingerova.

Dlhoročné skúsenosti a dobré dlhodobé vzťahy s našimi dodávateľmi nám umožňujú poskytovať kvalitný servis našim zákazníkom. Snažíme sa poskytovať našim zákazníkom maximum služieb k ich spokojnosti.

Profil spoločnosti - abstraktný pás
Profil spoločnosti - Ekoma

Ocenenia

POLITIKA KVALITY - Profil spoločnosti Ekoma

POLITIKA KVALITY
Naša spoločnosť pracuje v súlade s normami ISO a každoročne spĺňame normy v oblasti práce podľa týchto štandardov a sme vlastníkom certifikátu kvality ISO.

Certifikát politiky kvality ISO