Váš kancelársky interiér

Navrhujeme a realizujeme kancelárie s ohľadom na funkčnosť, estetiku, individualitu a rozpočet nášho klienta. Ponúkame komplexné služby od architektonického návrhu, dodanie, realizáciu, servisné a doplnkové služby až po nadštandardnú záruku. Výroba atypických prkov a široké portfólio dodávateľov nám umožňuje plniť požiadavky našim klientom. Súčasťou našej ponuky je tiež redizajn existujúcich priestorov.

  • Analýza potrieb klienta a jeho požiadaviek /analýzy fungovania spoločnosti, organizačnej a celkovej štruktúry klienta/ pochopenie filozofie práce klienta, príprava základných konceptov.
  • Zistenie stavu a možností daného priestoru – pre nájdenie kompatibility s požiadavkami klienta – v prípade potreby návrh stavebných úprav.
  • Produktová a cenová optimalizácia – zistenie celkových nákladov, voľba triedy, typu a materiálu produktov.
  • Spracovanie projektovej dokumentácie – od spracovania priestorového plánu pracovných plôch, po detailnú výkresovú dokumentáciu jednotlivých pracovných miest.
Návrh interiéru DirectorCapital pôdorys - Ekoma
nábytok
  • Projekty sťahovania – organizácie sťahovania vrátane jeho zaistenia v spolupráci so subdodávateľmi (napr. kombinácie starého vybavenia s novo nakupovanými prvkami).
  • Vzorovanie vybraného (štandardného) pracoviska – v rámci významnejších interiérových dodávok, vo Vašich priestoroch alebo v priestoroch nášho showroomu. Samozrejmosťou je obhliadka našich výstavných priestorov, kde je možné vidieť prevažnú časť nosných produktov našej spoločnosti
    V prípade potreby pri významnejších zákazkách alebo v prípade záujmu interiérových architektov je možnosť obhliadky priamo vo výrobných závodoch u našich dodávateľov.
  • Doprava, inštalácia a prezentácia a prenechanie k testovaniu na primeranú dobu. Následne na základe pripomienok užívateľa úpravy podľa jeho želaní.
Návrh interiéru - Ekoma

Pozrite si aj naše realizácie.

Kancelárske interiéry