Kompletné zariadenie interiéru na kľúč

Výroba, dodávka a montáž podľa odsúhlaseného projektu. Montáž podľa požiadaviek klienta (v prípade business priestorov prispôsobenie sa jeho prevádzkovým, úradným hodinám, resp. špeciálne požiadavky ako montáž non-stop večerné, nočné, víkendové smeny), v prípade bytových priestorov taktiež zohľadnenie potrieb klienta.

Inštalácie

V prípade kancelárskych interiérov Inštalácia výpočtovej techniky – v prípade využitia vedenia kabeláže v nábytkových systémoch asistencia pracovníka EKOMA design zaistí bezproblémové a profesionálne inštalácie káblov nábytkovými zostavami.

Atypické výrobky

Výroba atypických prvkov interiérov – na základe požiadaviek klienta je samozrejmou súčasťou pri riešení projektov. Všetky kvalitatívne štandardy atestovaných typových produktov (rovnako ako používané výrobné technológie a materiály) sú zhodné i pri výrobkoch atypických.

Zabezpečená výroba atypových produktov aj priamo na Slovensku. Zabezpečenie upratania a vyčistenia priestorov.

Servisné služby

S vedomím kvality ponúkaného sortimentu Vám garantujeme:
Pri kancelárskych interiéroch – pravidelné polročné servisné prehliadky zamerané na kontrolu najviac zaťažovaných súčastí.

Servis

V prípade reklamácie návšteva technika najneskôr do 24 hodín po nahlásení závady, okamžité riešenie reklamácie na mieste (prípadne výmenou za nový prvok).

V prípade potreby možnosť predĺženia záruky dodaných produktov.

Doplnkové služby

Pozáručný servis a kontrola nábytku na základe požiadaviek klienta resp. jeho potrieb, napríklad stiahnutie poťahu sedačky a jeho vyčistenie a montáž čistého poťahu, doobjednanie súčastí nábytku, príp. oprava.

Dodávky in time – v prípade požiadavky garantujeme trvalú skladovú zásobu vybavenia niekoľkých pracovných miest vrátane sedacieho nábytku ako okamžité riešenie pre neočakávané požiadavky na okamžité doplnenie nábytku.

Servis