Haworth

Haworth vyrába nábytok do kancelárie, kde je radosť pracovať.

Sme hrdým partnerom spoločnosti Haworth na Slovensku. Spoločnosť Haworth nie je len výrobca kancelárskeho nábytku, ale podieľa sa aj na výskume trendov a správania na pracovisku. Ich nábytky tak klientom pomáhajú zlepšiť kultúru na pracovisku, urobiť prácu viac efektívnou. V priestoroch zariadenom ich inšpiratívnym nábytkom je radosť pracovať.

Zlepšovanie sveta a udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt spoločnosti Haworth. Táto filozofia vedie firmu dopredu každý deň. Výskumom, vývojom a aktualizáciou kreatívnych a udržateľných riešení pomáhajú chrániť a obnovovať životné prostredie, podporovať a posilňovať globálne komunity a inšpirovať blahobyt vytváraním spoločnej hodnoty – dnes aj pre budúcnosť.

V roku 1948 učiteľ priemyselného umenia GW Haworth prerástol svoju domácu dielňu, kde vyrába drevené hračky a začal stavať prvý výrobný závod v Michigane. Pomocou pôžičky vo výške 10 000 dolárov na celoživotné úspory svojich rodičov GW založila spoločnosť Modern Products. Medzi prvé výrobky spoločnosti z dreva patrili regály na kravaty a displeje na topánky.

V súčasnosti sa spoločnosť venuje výrobe kancelárskeho nábytku a pôsobia na globálnom trhu. Navrhujú, dodávajú a vyrábajú inšpiratívne kancelárske nábytky a ich dizajn je podložený výskumom.  Riešenia šijú na mieru odlišným kultúram a preferenciám klientov, väčšej agilite a udržateľnejšiemu zabezpečovaniu zdrojov výroby.

Haworth má dizajnérske centrá v Taliansku, Nemecku, Číne a USA. Pravidelne hľadajú medzinárodné talenty a partnerstvo s poprednými súčasnými architektmi a dizajnérmi, aby  zákazníkom priniesli perfektné nápady a najlepšie možné riešenia a kvalitné produkty.

Spoločnosť Haworth myslí nad rámec podnikania a svojej komunity. Pestujú nádej do budúcnosti ochranou nášho životného prostredia a vytváraním ekonomických hodnôt. Ich nábytok zlepšuje pracovné prostredie všade po svete a my sme nesmierne radi, že ako Ekoma vám prinášame kvalitu Haworth do našich návrhov.

 

Pozrite si aj iné značky

Značky