LUXUSNÝ EXTERIÉROVÝ NÁBYTOK

Luxusný exteriérový nábytok u vás doma

Zariaďujete a radi renovujete exteriér vášho domova? Ak sa neviete rozhodnúť a vybrať to „pravé orechové“, nechajte to na nás. Predstavíme vám najnovšie exteriérové módne trendy a odhalíme, ktoré módne kúsky si obľúbili svetové hviezdy. Nesiahajte po bežne dostupných výrobkoch v najbližšom obchode. Exteriér príbytku by mal vo vás vyvolávať pokoj a dopriať vášmu telu a mysli relax, a preto by ste mu mali dopriať väčšiu pozornosť. Minulý rok nás naučil, že si domov a bezpečie máme užívať a nachádzať v ňom radosť. Ako prispôsobiť priestor a cítiť sa v ňom komfortne?

Trendové textílie robia luxusný nábytok

Mnohé značky sa momentálne venujú štýlovému, ale pritom útulnému čalúneniu, ktoré vám zabezpečí pocit pohodlia. Avšak, sú ozvláštnené trendovými textíliami, ako sú syntetický

ratan, trstina a prútie, inšpirované 70. rokmi. Zámerom módnych dizajnérov je, aby ste vonkajšie sedenie prispôsobili obývačke v dome. Exteriérové sedačky majú dotvoriť druhú „obývaciu izbu“.

Ako exteriérový nábytok prispôsobiť počasiu?

Ľudia v dnešnej dobe nehľadajú iba luxusné kúsky, ale snažia sa ich prispôsobiť tak, aby ich mohli používať celoročne. Momentálnym trendom je kúrenie. Fantázii sa medze nekladú, čo

nám dokazujú najnovšie kúsky honosných krbov s vyzývavými dlaždicami a inými prvkami, ktoré zútulnia a spríjemnia pobyt v exteriéri. Ak svoje peniaze nechcete investovať do exteriérového krbu, môžete skúsiť propánové požiarne stoly, ktoré dodajú celkovému vzhľadu chladné rustikálne vibrácie.

Multifunkčné exteriérové kúsky

Či už ide o terasu, balkón, alebo verandu, základom je vytvoriť krásny a funkčný priestor vhodný pre všetky aktivity. Radi cvičíte? Prispôsobte si exteriér tak, aby sa tam zmestila žinenka na HIIT kardio či podložka na jogu. Radi meditujete? Ozdobte si exteriér doplnkami,

ktoré vám pomôžu navodiť ten správny pocit. Ak vás často navštevujú priatelia, siahnite po stole, ktorý je dostatočne veľký pre vašich hostí, ale taktiež je vhodný pre vašu prácu.

Minimálne dvakrát zhodnoťte svoju kúpu, vypíšte si PRE a PROTI a snažte sa vyberať exteriérový nábytok tak, aby sa používal čo najdlhšie a najčastejšie. Doplnky sú už plne vo vašej réžii.

Nadčasové trendy v exteriérovom nábytku

Fotogenická biela farba, farba čistoty a luxusu. Mnohé celebrity sa zamerali práve na bielu na doplnkoch, na sedačkách či nábytku ozvláštnenom rastlinami či hnedou farbou, napríklad na vankúšoch. Ďalším trendom je pestovanie rastlín. Značné množstvo rastlín, ktoré vás schladí pred slnkom a taktiež ponúka vyššiu výrobu kyslíka, by malo byť dôležitým (nielen) doplnkom v každej domácnosti. Posledným trendom je rustikálny nábytok v hnedej farbe, ktorý môžeme vidieť pri exteriérových jedálenských stoloch a stoličkách.

 

Pozrite si aj naše realizácie.

Byty a rodinné domy